Mikrofibra ściereczki

Michalina Kalinowska 2020-11-08 0 komentarzy
Mikrofibra ściereczki

Osoby, które poszukują skutecznych i tanich akcesoriów do sprzątania domów prywatnych, biur czy zakładów przemysłowych, powinny zapoznać się z z bogatą ofertą znanej w branży marki GreenTex, która od lat udostępnia na prowadzonej stronie internetowej najwyższej jakości produkty czyszczące. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście ściereczki z mikrofibry, które doskonale sprawdzają się zarówno przy generalnych porządkach, jak i szybkim przetarciu powierzchni z kurzu. Warto zaznaczyć, że szmatki z mikrofibry mogą być stosowane na sucho oraz na mokro, dając zawsze w pełni zadowalający efekt.

W czym właściwie tkwi fenomen mikrofibry?

Wszystko za sprawą wysokiej jakości materiału, który jest niezwykle delikatny, dzięki czemu odpowiednio chroni polerowaną powierzchnię, a także wykazuje się dużą przyczepnością, doskonale radząc sobie z kurzem oraz brudem. Produkty wykonane z mikrofibry znajdują szerokie zastosowanie w czyszczeniu oraz pielęgnacji przeróżnych powierzchni i akcesoriów. W ofercie sklepu online można znaleźć specjalne artykuły przeznaczone m.in. do polerowania szkła. 

Sprzedawca, oprócz szerokiego wyboru ściereczek, udostępnia również w asortymencie sklepu inne, niezwykle funkcjonalne produkty, które pozytywnie wpływają na wykonywane prace sprzątające. Mowa tutaj m.in. o nowoczesnych i wytrzymałych mopach, które bardzo precyzyjnie czyszczą podłogę, różnego rodzaju czyściwa i akcesoria do kurzu, a także produkty wykonane z melaminy, idealnie nadające się do polerowania płytek.

Jeżeli artykuł przypadł Ci do gustu, zostaw nam pozytywny komentarz!