Maszyna do szycia Brother m240ed

Katarzyna Lewandowska 2020-12-14 0 komentarzy
Maszyna do szycia Brother m240ed

Poszukując odpowiedniej maszyny do szycia czy niedrogiej hafciarki, warto zajrzeć na stronę szyjposwojemu.pl, gdzie swoją ofertę prezentuje sklep internetowy z urządzeniami dla amatorów i profesjonalistów. Można tu znaleźć całkiem niedrogie i dostępne na raty urządzenia, które spełnią marzenia i pozwolą na wykonywanie najróżniejszych projektów.

Osoby, które uwielbiają szycie dla siebie i rodziny z pewnością zainteresuje hafciarka Brother M240ED, która dostępna jest tutaj w konkurencyjnej cenie. Chociaż jest niedroga, charakteryzuje się wyjątkową:

  • funkcjonalnością,
  • dokładnością pracy,
  • wygodną precyzyjną obsługą.

Pracę z pewnością ułatwi menu w polskiej wersji językowej. Urządzenie to wyposażone jest w spory, kolorowy ekran dotykowy, dzięki któremu obsługa jest wyjątkowo prosta. W program hafciarki wbudowanych jest 125 wzorów, z czego 45 wzorów Disneya. Bardzo ważne jest między innymi to, że ma ona też port USB, dzięki któremu bez problemu można połączyć się z komputerem, aby przenieść dowolny wzór bezpośrednio do menu. Wszystkie jej funkcje można poznać, odwiedzając podaną wyżej stronę.

Osoby, które profesjonalnie zajmują się haftem, z pewnością zainteresuje hafciarka Janome MC500E, która jest urządzeniem komputerowym, nowoczesnym jednoigłowym o sporym polu haftu. Na to urządzenie sklep udziela pięcioletniej gwarancji typu door-to-door. Jest to zaawansowany sprzęt z menu w języku polskim i wbudowanymi 160. wzorami haftów. Ma ono także wbudowany alfabet duże i małe literki, cyfry i znaki specjalne, a także polskie znaki. Aby zapoznać się z asortymentem, wystarczy odwiedzić podaną stronę sklepu.

Jeżeli artykuł przypadł Ci do gustu, zostaw nam pozytywny komentarz!