laweta katowice

Joanna Woźniak 2020-08-05 0 komentarzy
laweta katowice

Jazda samochodem nie zawsze jest komfortowa. Czasami przydarzają się losowe incydenty, które utrudniają lub uniemożliwiają dalszą jazdę. W takich przypadkach warto mieć kontakt do firmy wyspecjalizowanej w szeroko pojętej pomocy drogowej. Śląsk-Laweta.pl jest marką, która na lokalnym rynku zyskała spore zainteresowanie i zaufanie. Dzięki wsparciu szeregu fachowców można skorzystać z ich doświadczenia oraz niezbędnego wyposażenia.

Lawety są doposażone w różne dodatkowe elementy, takie jak wyciągarka, światła do doświetlania miejsca zdarzenia, światła ostrzegające przed stojącym na poboczu pojazdem. Dzięki kompleksowemu wyposażeniu ma się gwarancję, że samochód zostanie doskonale zabezpieczony na lawecie i przewieziony w wybrane miejsce. Państwo mogą spokojnie znaleźć pokoje noclegowe lub lokal do odpoczynku na czas naprawy usterki u mechanika.

Nowoczesna laweta w Katowicach jest w stanie wyciągnąć auto z mniejszego rowu, zagłębienia, błota, czy innego utrudnienia na drodze, które unieruchomiło pojazd. Wytrzymałe tory stalowe, na które wciąga się samochód, radzą sobie również z cięższymi modelami. Wybierając wspomniane już usługi, nie trzeba obawiać się ewentualnych uszkodzeń wynikających z nieprawidłowego załadunku. Wszelkie pytania dotyczące zakresu pomocy można zadawać telefonując pod numer obsługi klienta. Zaleca się również zapisać kontakt do pomocy drogowej w swoim telefonie. Koszt usług zawsze obliczany jest indywidualnie, bo wpływa na niego wiele czynników, jak choćby odległość i czas realizacji.

Jeżeli artykuł przypadł Ci do gustu, zostaw nam pozytywny komentarz!