Jakimi dziedzinami prawa zajmuje się kancelaria prawna w Bolesławcu?

Michalina Kalinowska 2023-09-13 0 komentarzy
Jakimi dziedzinami prawa zajmuje się kancelaria prawna w Bolesławcu?

O tym, że nieznajomość prawa szkodzi, boleśnie przekonała się już niejedna osoba. Dlatego, mając problem prawny, z którym trudno sobie poradzić, najrozsądniej jest znaleźć adwokata lub radcę prawnego, specjalizującego się w dziedzinie dotyczącej sprawy. Osoba taka otoczy klienta opieką i zadba o jego interesy.

Działająca w Bolesławcu kancelaria prawnaspecjalizuje się w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i odszkodowawczych. Służy klientom nie tylko poradami, a zakres pomocy jest dopasowywany do konkretnej sytuacji i ich oczekiwań. Niektóre osoby potrzebują wyłącznie interpretacji otrzymanych pism sądowych czy urzędowych, inne chcą kompleksowej opieki aż do rozwiązania sprawy. Jednym i drugim swoją wiedzą służy Adwokat Arkadiusz Krzemiński oraz współtworzący z nim kancelarię radca prawny Piotr Malinowski. Obsługują osoby nie tylko z Bolesławca, ale też z Lwówka Śląskiego, Lubania i Legnicy.

Do biura zgłaszają się osoby oczekujące porady czy opieki podczas spraw dotyczących:

  • rozwodu,
  • alimentów,
  • podziału majątku

i wielu innych z zakresu prawa rodzinnego. Kancelaria zajmuje się też prawem cywilnym, karnym i odszkodowawczym. 

Chcąc skorzystać z usług adwokata lub radcy prawnego, wystarczy skontaktować się z biurem. Na jego stronie dostępne są dane kontaktowe oraz specjalny formularz zgłoszeniowy. Aby prawnicy mogli zawczasu poznać sprawę, należy opisać swój przypadek. Pozwoli to wstępnie dobrać środki i narzędzia prawnicze do sytuacji.

Przyjmując sprawę, prawnicy analizują ją i dobierają najodpowiedniejszą strategię w granicach prawa. Pomogą zebrać niezbędne dokumenty, jeśli zaistnieje taka potrzeba, przygotują wnioski i pisma do sądu czy urzędu, dopilnują terminów i będą reprezentować klienta przed urzędami oraz sądami wszystkich instancji.

Jeżeli artykuł przypadł Ci do gustu, zostaw nam pozytywny komentarz!